Kullanıcı avatarı
RoseL
Yetkili
Başlık Sahibi
Beğenme: 6
Beğenilme: 10
İletişim:

MTA Çökme Sorunu

22 Tem 2017, 01:02

Başlangıçta veya oyun yükleme sırasında eğer oyun çökerse İndirin ve çalıştırın MTADiag ve yönergeleri izleyin. Eğer MTADiag çalışmazsa, Visual C++ 2012 runtimes Yükleyin (indirin ve kurun vcredist_86.exe)

Herhangi bir nedenle MTADiag çalışmazsa, yeni bir konu oluşturmadan önce aşağıdakileri yapın:

● MTASA Son sürümünü yükleyin
● DirectX Son Sürümünü Yükleyin

Bunlarda sorunu çözmediyse aşşağıdakileri deneyin : 

● Belgeler > GTA San Andreas User Files > gta_Sa.set dosyasını silin 
● GTASA Kurulumun olduğu yeri kontrol edin  D3D9.DLL. varsa , silin

Yukarıdaki çözümlerin hepsi Sorunu çözmenize yardımcı olmadıysa yeni bir konu açmadan önce bu adımları takip edin : 

●  1. Windows tuşu + R Tuşuna basın
●  2. dxdiag yazın ve Enter tuşuna basın ( dxdiag açılırken Sizden Bu sefer sistem bilgisi öğesini atlamak ister misiniz diye sorulduğunda , Evet basın )
●  3. Tüm Bilgileri Kaydet... Basınız
●  4. kaydedilmiş günlük kod etiketleri içinde konu kapsar.

Ayrıca MTA:SA çökerse gösterebilecek bir hata mesajı içerir ; Kopyala ve yapıştır yerine ekran görüntüsü almak daha sağlıklı olacaktır .

Teşekkürler.
2 x
Yönetim Ekibi
RoseL

Kullanıcı avatarı
Elawachi
Beğenme: 19
Beğenilme: 14
İletişim:

Re: MTA Çökme Sorunu

24 Tem 2017, 21:23

Anlatım için teşekkürler, konu sabitlendi.
0 x

lazox
Beğenme: 1

12 May 2020, 06:00

MTA oyununa girdiğimde herhangi bir servera bağlanıyorum.Serverın verileri indikten sonra kaydolduktan sonra oyuna başlarken oyun bi anda beni atıyor. MTA SA bir problemle karşılaştı diyor.Hata kodu değişse de en çok aldığım hata kodu 0xE06D7363 hatası yardımcı olur musunuz?
0 x

Onawen

17 May 2020, 04:00

MTA oyununa girdiğimde herhangi bir servera bağlanıyorum.Serverın verileri indikten sonra kaydolduktan sonra oyuna başlarken oyun bi anda beni atıyor. MTA SA bir problemle karşılaştı diyor.Hata kodu değişse de en çok aldığım hata kodu 0xE06D7363 hatası yardımcı olur musunuz?

Gta ya yüklediğin mod varsa önce onları silipte girmeyi dene. İşe yaramazsa gta yı ve mta yı komple sil, yeniden yükledikten sonra herhangi bir sunucuya girmeden önce mta ayarlarına gir > gelişmiş > akış belleğini en düşük seviye yaptıktan sonra sunuculara girmeyi dene
0 x