Kullanıcı avatarı
Elawachi
Başlık Sahibi
Mesajlar: 40
Kayıt: 21 Tem 2017, 17:15
Konum: Hatay
Beğenme: 19
Beğenilme: 14
İletişim:

Drakensang Online | İnceleme

26 Tem 2017, 14:06

Drakensang Online adlı strateji oyununu her bakımdan sizler için inceleyeceğiz.

Klasik bir oyun gibi görünen Drakensang Online oyunu aslında hiç de göründüğü gibi bir oyun değil. Oyun severlerin hafızasına kazınmış bir oyun olan Drakensang Online adlı strateji oyunu adından pek çok kez bahsettirmiştir. Web tabanlı bir oyun olan Drakensang Online , web tabanlı oyunların ne kadar kaliteli oyunlar olabileceğini adeta bizlere göstermiş bulunuyor.

Eğlenceli oyun mekanikleri, kaliteli grafikleri ve insanları saran bir hikayesi bir de RYO'na özgü özellikleriyle çok kaliteli ve sevilen bir oyun olma yolunda sağlam atılan bir adımdır. 2014 yılını geride bırakırken Drakensang'ın kayıtlı oyuncuları da katlanarak artmaya devam etmekte. Hem browser üzerinden hem de bilgisayarınıza indirip (masaüstünden) oyunu oynayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunun size bir diğer sunduğu fırsat ise, kendi sunucunuzu seçip kendi hayatınızı kurabiliyorsunuz. Alışması kolay bir oyun olup geçmişteki benzer hack'n Slash oyunlarına yakın core yapısıyla, alışması ve öğrenilmesi basit bir oyun.

Resim

Oyuna girdiğinizde zaman geçmiyor gibi gelebilir. Ancak oyuna alıştıktan sonra saatlerin hatta günlerin bile nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Oyunda kullanıcılarla tartışırken o senin, bu benim derken bir bakmışsınız level atlamışsınız bile.

Hack'n Slash mekanikleriyle beraber RYO oyunlarının karakter oluşturma işlevini bir arada sunan Drakensang oyunu hem sınırsız özelleştirme hem de oyuncuya verdiği esnek sınıfla dikkat çeken bir oyun olmayı başarmıştır. Oyuna sonradan eklenen ''Buhar Teknisyeni'' ile birlikte, toplamda 4 sınıf mevcut olmaktadır. Bu da oyunculara çok farklı bir deneyim sunmuş.

Oyun dünyasında adından bahsettirmeyi başaran bu oyuna ekip tarafından her gün yeni bir güncelleme geliyor. Artık gelelim oyunun bir kaç bölümünü sizler için açıklamaya.

Ejderha Savaşçısı:RYO oyunlarındaki Warrior ( Savaşçı) sınıfına denk olan bu sınıf dayanıklılığı ve yüksek hasar kapasitesi oyunun dikkat çekici olmasını biraz daha arttırmıştır. Her karakterin kendine özgü sağ ve sol tarafta olmak üzere iki tane kaynak barı bulunmakta. Sol tarafta bulunan sağlığı, sağ taraftaki ise karakterinize özel gücü barındırmaktadır. Ejderha Savaşçısı öfkeden güç almaktadır. Öfke barını dolduran karakter yeteneklerimizi sağ ve sol tuşa atayarak karakterimizle büyü yapabiliriz. Drakensang Online oyunculara her bakımdan yararlı olmaya hiç şüphesiz devam edecektir.

Umarım bu yazım sizlere bu oyunu iyi tanıtmıştır.
2 x

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir
 

 

GösterGizle