znc1
Başlık Sahibi

Çaylağın Yetkisini Düzgün Kullanmıyor

16 Ağu 2019, 16:25

ResimÇaylak yetkisini aldıktan sonra egosunu tavan yapmış bi şekilde geziyor milleti eziyor kendi ezilince ya mute ya da uyarmadan insana ban atıyor üstelik panelden sürekli map nextliyor daha bir kez oynan map bitmeden map nextliyor yetkisini kullanırken kurallara göre değil duygularına göre davranıyor bu durum sıkıyor herkezi ezmeye kalktığı zaman ezilince hemen mute vb şeyler kullanıyor yetkisini düzgün kullanmıyor. 
15-08-19  Dün bizi ezerken çoluk çocuk derken çoluk çocuk dediğin adam eline kardeş verir dedim yanlış yazdım çocuk diceğime uyarmadan sınırsız ban attı ne hakka sahipken tabi sonra rosel arkadaşımız gelip banı kaldırıp 10 saat mute istedim karşılığını bilmiyorum diye 10 saat mute attı bana
10-08-19 Üstelik geçen gene laf atarken ne var la yarrağım dediğim için 1 saat mute yedim ne alaka ise ?
16-08-19  Mute atması gerekirken beni gene 1 saat banladı uyarmadan haksız yere ?
Üstelik yalan da konuşuyor bu arkadaş yeter artık Çaylak bana kinin var diye yetkini düzgün kullanmıyorsun 
Doğukan 6 saat mute atıp 12 saat ban atamın yetkisini düşürüyorsan Çaylağın siki daşşağına keyfine millete mute sallaması gözle göründüğü gibi bana sınırsız ban atması mutelik olaya kısaca çaylak yetkili iken tarafsız davranmıyor
0 x

Kullanıcı avatarı
RaasielX
Yönetici
Beğenme: 15
Beğenilme: 14
İletişim:

Re: Çaylağın Yetkisini Düzgün Kullanmıyor

16 Ağu 2019, 16:56

Öncelikle iyi günler dilerim, Benim kime hangi cezayı verdiğim sizi ilgilendirmez. En kısa sürede şikayetçi olduğunuz yetkiliye işlem yapılacaktır.
0 x
Resim

znc1
Başlık Sahibi

16 Ağu 2019, 17:00

ResimBu adam beni banlayıp arkamdan hakaret ediyor ama kendisine ettirmiyor ? Doğukan senin yaptığın işleme lafım yok örnek olsun diye dedim lütfen en kısa sürede ilgilen
0 x

Kullanıcı avatarı
RaasielX
Yönetici
Beğenme: 15
Beğenilme: 14
İletişim:

16 Ağu 2019, 17:21

Caylak adlı yetkilinin yetkisi 1 haftalık süre ile User'e düşürülmüştür. Şikayetiniz için teşekkürlerimi sunarım, İyi oyunlar dilerim.
0 x
Resim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

GösterGizle